Jako autor a vlastník těchto stránek bych se rád vyjádřil k současné situaci.

Tyto stránky byly založeny proto, aby rybáři lovící na revíru Vltava 24 sdíleli své zkušenosti z lovu na tomto revíru. Očekával jsem vaše zprávy z rybaření a podněty vedoucí k vývoji a zlepšení tohoto ojedinělého revíru. Výsledkem pětiletého fungování je to, že jsem napsal zhruba 110 z celkem 180 příspěvků. Ve většině se mé příspěvky týkaly chytání ryb mém oblíbeném revíru Vltavě 24. Ostatní příspěvky jsou roztroušeny mezi některé z 59 registrovaných přispěvovatelů, nad deset se dostal jen Pavel Moravec a Milan Hladík.

Za provoz stránek jsem zaplatil přes 12 000 Kč. Čas, který jsem tomu věnoval, nepočítám. V komentářích jsem se snažil přesvědčit kritiky, že tento revír je správnou cestou pro určitou skupinu rybářů. Vím, že není pro všechny, ale to není žádný produkt ani služba.

Připomínám, že stránky jsou nekomerčním projektem a z jejich provozu nemám žádný profit.

Zajímaly mě zkušenosti a názory ostatních. Bohužel se ukázalo, že málokdo chce sdílet poznatky z lovu na revíru, tedy pokud nejsou špatné. Kritických komentářů je mnohem více, než pozitivních. A to vytváří dojem, že Vltava 24 není dobrým revírem, s čímž nesouhlasím. Tento dojem dokáže vytvořit pár anonymních kritiků,  kteří často ani na revíru nechytají a jejichž motivy zcela nechápu. Proto jsem povolil hospodáři ČRS Milanovi Hladíkovi, aby nevhodné komentáře filtroval a mazal. Neznamená to, že si je nepřečte. Ale našim a mým zájmem je, aby revír Vltava 24 fungoval.

Každopádně tento rok je posledním, kdy stránky provozuji. Příští rok je nabídnu k převzetí Českému rybářskému svazu, nebo je zavřu. Takže máte-li něco na srdci, pište teď.

Petrův zdar!
František Tobiáš

P1250344

(14)(7)