Myšlenka vytvořit web či spíše blog o Vltavě 24 v Boršově se zrodila v roce 2011. Od roku 2012 do února 2017 jsem tyto stránky provozoval a financoval. V březnu 2017 jsem se rozhodl v tom již nepokračovat sám a po dohodě jsem stránky přenechal správci revíru. 
Revír Vltava 24 je svou koncepcí téměř revoluční a konečně respektuje i ty, kteří chtějí chytat na „lepší“ vodě a jsou ochotni si za to připlatit. Návštěva tohoto revíru může být skvělým zážitkem i trpkým zklamáním. Obojí je hodno zaznamenání. Proto jsem spustil tyto stránky, kde můžete sdílet své zážitky z lovu v Boršově, ale také informovat ostatní o problémech a nedostatcích, se kterými jste se na této vodě setkali. Samozřejmě uvítáme i příspěvky z jiných revírů.

Revíru Vltava 24 by měla být věnována mimořádná péče a pozornost nejen z důvodu, že jako jeden z mála revírů vedených Českým rybářským svazem na sebe opravdu vydělá, ale také z důvodu, že ukazuje možnou cestu, kterou by se ČRS mohl vydat. Rozdělení revírů dle kvality a různé ceny povolenek by bylo atraktivní pro ty rybáře, kteří chtějí a mohou do svého koníčka investovat více prostředků. Většinou se jedná o ty, kteří nechodí k vodě jen za účelem odnesení co největšího počtu ryb, ale hlavně pro zážitky a radost z rybaření. O ty, kteří pochopili, že za své peníze si nekupují ryby, ale možnost lovit na pěkných a slušně zarybněných revírech.

S přátelským pozdravem „Petrův zdar!“

Franta Tobiáš

 

(9)(0)