Vltava 24 – Boršov nad Vltavou

Vítejte na oficiálních stránkách revíru Vltava 24. Napište nám své zážitky z lovu!

21. června jsme nasadili dalších 300 kg duháka. Jsou to pěkně vybarvené čiperné ryby o kusové váze 0,75 až 1,5 kg.  (2)(0)

Celý článek

1.června bylo do revíru vysazeno 300 kg duháka. 100 kg bylo ryb o průměrné hmotnosti 1 kg a 200 kg o průměrné hmotnosti 2 až 3 kg.  Video z vysazení ke shlédnutí zde: vysazování (5)(1)

Celý článek

17.5.2018 bylo do revíru vysazeno 300 kg duháka o průměrné hmotnosti 2 kg. Na vysazení dohlížel člen profesionální a také poloprofesionální rybářské stráže.    “ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″] (8)(1)

Celý článek

Včera jsme do revíru vysadili 38 ks potočáka o velikosti 50 až 65 cm (průměrná váha 2,3 kg). Jsou to krásné ryby, které zpestří rybolov na tomto revíru. Doufáme že budou aktivní a udělají radost mnoha rybářům, kteří se za hezký zážitek odvděčí rybě jejím puštěním zpět do řeky. (14)(3)

Celý článek

Dnes bylo do revíru vysazeno 300 kg o průměrné hmotnosti kolem 1 kg. Ryby byly čiperné a doufejme, že se v revíru rychle naučí sbírat a bude to zábava při lovu na suchou mušku.  Video z vysazení můžete shlédnout zde: video   (15)(2)

Celý článek

Na e-mail nám dorazil hezký vzkaz s fotkou nádherné parmy.  Ahoj Dnešní vycházka byla opravdu krásná, protože šly samé krásné ryby(dle mého soudu loňské 55-63 cm), z čehož mám opravdu velkou radost. Díky Vám jak se staráte o revír. Michal (13)(0)

Celý článek

Ahoj, sezóna se nám pěkně rozbíhá a chtěl bych napsat něco o potřebném vybavení. Potkal jsem totiž kolegu, který byl velmi sympatický, říkal, že pět let nechytal a že prodal všechno vybavení, a teď že ho to zase chytlo a že všechno zase nakoupil (to měl asi Franta Hanák radost). Jen vybavení neměl úplně ideální, […]

Celý článek

V roce 2017 bylo prodáno 87 ročních a 283 denních povolenek. Byl dosažen kladný výsledek hospodaření díky zvýšenému prodeji povolenek v podzimním období. Ke zvýšenému prodeji denních povolenek výrazně přispělo zřízení prodejního místa povolenek přímo v kempu v Boršově, kde během října a prosince bylo prodáno 120 denních povolenek. V prosinci ryby už nebylo možné ani vhodné vysadit. Na základě […]

Celý článek

Dnes proběhlo první letošní vysazení duháků do revíru Vltava 24. Nasazeno bylo 300 kg o průměrné hmotnosti 1 kg. V revíru je ještě mnoho ryb z podzimního vysazování, které dobře přezimovaly a v posledních týdnech to bylo dobré chytání. Chytilo se i několik duháků přes 60 cm. Revír je tak nyní dobře zarybněn a slibuje […]

Celý článek

Tak jsem si dal ve čtvrtek odpoledne za dvě hodinky zero, plavala ještě tříšť, teplota vody skoro nula, a bylo to kalný, ale o víkendu už se asi dalo chytat, na FB jsem zachytil pěkný úlovek kolegy Karla Žáka (délka 68), tak ho sem přidávám, aby celkem pěkná fotka nezapadla. Je zajímavé, že na ostatních […]

Celý článek

Anketa

Nějaké návrhy?

Archiv

Náhodně vybrané fotky

p1150547 A tak rybu při zdolávání netrápil zbytečně dlouho p1240349 Předseda v akci

Neoficiální stránky trofejního pstruhového revíru Vltava 24.
Copyright © 2012 František Tobiáš.

Powered by Wordpress. Theme by One Theme Per month.