Vltava 24 – Boršov nad Vltavou

Vítejte na oficiálních stránkách revíru Vltava 24. Napište nám své zážitky z lovu!

Od dnešního dne je možné zakoupit jednodenní povolenky na revír Vltava 24 také v kempu „Poslední štace“ v Boršově nad Vltavou (adresa: Vltavská 318, tel. 602 272 659).   (12)(3)

Celý článek

Chtěl bych jen uvést na pravou míru zavádějící informace a spekulace. Na našem zařízení Pstruhařství Kaplice se skutečně v únoru nákaza VHS prokázala a v současné době se provádějí sanační práce. Nás všechny, kdo se pstruhařením zabýváme, tato událost velice zasáhla  a ve spolupráci s veterináři jsou již činěny organizační kroky k tomu, aby se riziko […]

Celý článek

Dnes jsme obdrželi informaci z JČÚS, že zítra proběhne vysazení 200 kg duháka. Ryby pro nás budou připraveny ráno na sádkách v Kaplici. Podle dostupných informací by to měli být duháci o váze 1 až 2 kg. Dle instrukcí z JČÚS budou ryby vysazeny na několik míst od těstáren po silniční most E55. (10)(0)

Celý článek

Asi by bylo vhodné se zmínit o pravidlech rybolovu na revíru Vltava 24 pro rok 2016, došlo pouze k drobné změně, a to že se upustilo od limitování prodeje jednodenních povolenek, což už platí nyní, a je možné si jednodenní povolenky koupit. V zásadě se ukázalo, že limitování už nemá smysl, tradiční jarní zahájení už […]

Celý článek

Bohužel ještě nenastaly dlouhé zimní večery, kdy nemám co dělat a mohl bych číst ty dlouhé komentáře, které ale částečně vyplývají z nedostatku informací, což je i má vina. Chtěl bych to trochu napravit. Podobný revír je pokusem v rámci ČR, chtěli jsme takový revír pro sebe, tak jsme ho zkusili zorganizovat, kdyby nebylo pár […]

Celý článek

Vzhledem k vysokým teplotám je plánované vysazení 17.8  po dohodě s Jihočeským územním svazem přesunuto o týden později. Nasazení tedy proběhne 24.8.2015. (10)(0)

Celý článek

Dnes ráno jsme opět nasazovali ryby do revíru. Nasazeno bylo 200 kg menšího duháka. Velikost ryb byla přibližně 40 dkg. Jsou štíhlejší ve výborné kondici a doufáme, že revír oživí a budou dobře brát. Do vody jsme je vysypali na několika místech od těstárny až po obalovnu pomocí rukávu a vaniček. (0)(0)

Celý článek

Ve čtvrtek 25.4 se uskuteční další plánované vysazování. Ryby budou znovu rozvezeny raftem po celém revíru. Posádku raftu budou tvořit opět členové rybářské stráže. Raft vyplouvá v 8 hodin z kempu v Boršově. Můžete se přijít podívat a vše zkontrolovat. Tímto bych chtěl také všechny pobídnout k tomu, aby využívali celý revír – ryby jsou opravdu všude (pouze úsek bagrování […]

Celý článek

Vysazení proběhne v sobotu 13.4 v průběhu dopoledne (začátek kolem 8 hodiny). Ryby budou pomocí raftu rozvezeny po celém úseku (od těstáren po silniční most České Budějovice – Český Krumlov). Osádku raftu budou tvořit členové rybářské stráže, kteří tento revír velmi dobře znají. V případě zájmu se můžete přijít podívat. (0)(0)

Celý článek

V pondělí 18.3.2013 proběhla porada ohledně revíru Vltava 24, na které byly projednány termíny vysazování na letošní rok. Byl zde také zhodnocen rok loňský. Všechny podstatné informace z tohoto jednání už jsou umístěny na oficiálních stránkách MO 1 ČB – http://rybaricb.webnode.cz/nase-reviry/vltava-24/ (0)(0)

Celý článek

Anketa

Nějaké návrhy?

Archivy

Náhodně vybrané fotky

Fešák s duhákem p1150530 vltava24pstruh-2-1 Hospodář dohlíží

Neoficiální stránky trofejního pstruhového revíru Vltava 24.
Copyright © 2012 František Tobiáš.

Powered by Wordpress. Theme by One Theme Per month.